Menu

 • Nasze Realizacje
 • Kontakt


 • Alfaplast Kazimierz Copa
  ul. Grabskiego 5c/1
  40-826 Katowice
  Stacjonarny 32 245 74 37
  Plus - 509 876 616
  Play - 534 863 065

  Płatniki Kelnerskie i Rezerwacja

  Karty Menu A4,Karty Dań A5, Płatnik,Rezerwacja W nowocześnie zarządzanej restauracji atrybutem kelnera poza tacą, serwetką kelnerską jest jeszcze Płatnik Kelnerski w którym po skończonym posiłku kelner dyskretnie poda gościom rachunek i odbierze należność. Produkowane przez nas Płatniki Kelnerskie są eleganckie i doskonale komponują się z Kartami Menu z tej samej kolekcji.

  Karty Menu A4,Karty Dań A5, Płatnik,Rezerwacja

  Płatniki kelnerskie produkujemy w tych samych kolorach co Karty Menu i obszywany tym samym kolorem nici. Płatniki są wykonane z skóropodobnych doskonałej jakości materiałów PCV, trwałych i łatwych do utrzymania w czystości. Przez wyłożenie okładki gąbką Płatniki Kelnerskie są miękkie i miłe w dotyku a obszycie kontrastową nicią dodaje im subtelnej elegancji.

  Uzupełnieniem wystroju lokalu są podstawki na stół REZERWACJA. Niewielki gadżet postawiony na stół pozwala kierownikowi sali oznaczyć zarezerwowane stoliki. Podstawki produkowane są z napisem REZERWACJA lub RESERVE w tych samych kolorach co Karty Menu oraz Płatniki Kelnerskie.

  Kliknij w obrazek aby powiększyć