Menu

 • Nasze Realizacje
 • Kontakt


 • Alfaplast Kazimierz Copa
  ul. Grabskiego 5c/1
  40-826 Katowice
  Stacjonarny 32 245 74 37
  Plus - 509 876 616
  Play - 534 863 065

  Karty Menu format A5

  Karty Menu A4,Karty Dań A5, Płatnik,Rezerwacja Kuchnia jest sercem każdej restauracji a Karta Menu... to lista smakowitych potraw do wyboru którymi szef kuchni może nas ugościć, wystarczy przeczytać i zamawiać. Nasza Karta Menu jest doskonałą oprawą tej "listy potraw".Karta Menu w formacie A5 ma wymiary 230 X 180 mm. W środku znajdziemy 10 koszulek na karty dań w formacie A5.

  Karty Menu A4,Karty Dań A5, Płatnik,Rezerwacja

  Karty Menu w formacie A5 są wykonane bardzo solidnie jak wszystkie nasze produkty. Materiał bardzo dobrej jakości oraz maszyny użyte do produkcji gwarantują trwałość oraz dobry wygląd Karty Menu przez wiele lat.

  Karty Dań na tytułowej stronie mają wytłoczony napis "Menu". Na życzenie klienta zrobimy inny napis np. logo restauracji. (w zakładce "realizacje" znajdują się przykłady). Karty Menu w formacie A5 produkujemy w kolorach:czarnym,brązowym,bordowym,zielonym, granatowym oraz cremo i obszywane są nicią w kolorach dobrze komponującymi się z kolorem okładki.Na zamówienie możemy wykonać inne kolory Karty Menu. Karty Menu w formacie A5 doskonale sprawdzą się w małej restauracji, barze, cukierni, kawiarni lub pizzeri

  Kliknij w obrazek aby powiększyć