Menu

 • Nasze Realizacje
 • Kontakt


 • Alfaplast Kazimierz Copa
  ul. Grabskiego 5c/1
  40-826 Katowice
  Stacjonarny 32 245 74 37
  Plus - 509 876 616
  Play - 534 863 065

  Karty Menu format A4

  Karty Menu A4,Karty Dań A5, Płatnik,Rezerwacja Karta Menu .. pierwsze wrażenie, pierwszy kontakt z tym co co serwuje szef kuchni. Nasze Karty Menu produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Podklejenie gąbką powoduje że okładka jest miękka i przyjemna w dotyku.

  Karty Menu A4,Karty Dań A5, Płatnik,Rezerwacja

  Produkujemy dwa rodzaje Karty Menu w formacie A4. Eksluzywną, wykonaną z materiałów do złudzenia przypominących skórę,obszywaną mocną nicią oraz tańszą wersję zgrzewaną metodą w.cz. Okładki standartowo posiadają w środku sześć lub dziesięć koszulek na karty dań. Na zamówienie możemy wykonać Karty Menu z inną ilością wkładów

  Karty Dań na froncie mają napis "Menu". Nadruk jest tłoczony z wypełnieniem kolorem. Na zamówienie możemy wykonać dowolny nadruk na okładkach (w zakładce "realizacje" znajdują się przykłady). Okładki obszywane nicią produkujemy w kolorach : czarnym,brązowym,bordowym,zielonym,granatowym oraz cremo. Tańszą wersję okładki produkujemy w czterech kolorach : czarnym, brązowym, bordowym oraz zielonym. Na zamówienie możemy wykonać inne kolory Karty Menu.

  Kliknij w obrazek aby powiększyć