Menu

 • Nasze Realizacje
 • Kontakt


 • Alfaplast Kazimierz Copa
  ul. Grabskiego 5c/1
  40-826 Katowice
  Stacjonarny 32 245 74 37
  Plus - 509 876 616
  Play - 534 863 065

  Karty Menu format 2/3 A4

  Karty Menu A4,Karty Dań A5, Płatnik,Rezerwacja Wyjście do restauracji to często sposób na oderwanie się od pędu codziennego życia, kosztowanie nowych smaków w miłym towarzystwie. Karta Menu to pierwszy kontakt z listą możliwości szefa kuchni. Karta Menu to możliwość wyboru więc, oprawa karty powinna być elegancka. Nasze Karty Menu są wykonane z materiałów skóropodobnych gwarantujących długotrwałe używanie.

  Karty Menu A4,Karty Dań A5, Płatnik,Rezerwacja

  Przewaga naszych Kart Menu nad nad skórą lub wyrobami introligatorskimi polega na łatwym utrzymaniu okładki w czystości. Wystarczy umyć wodą. Karty Menu w formacie 2/3 A4 mają wymiary 33X18 cm, świetnie sprawdzą się w restauracji jak również w pizzeri, barze lub cukierni.

  Karty Dań na pierwszej stronie mają wytłoczony napis "Menu". Na zamówienie zrobimy inny napis np. logo restauracji. (w zakładce "realizacje" znajdują się przykłady). Karty Menu w formacie 2/3 A4 dostępne są w kolorach:czarnym,brązowym,bordowym,zielonym, granatowym oraz cremo. Na zamówienie możemy wykonać inne kolory. Karty w formacie 2/3 A4 produkujemy również z napisem "Karta Win"

  Kliknij w obrazek aby powiększyć